Tilda Publishing
 
Техніка для дому та саду

Весняне прибирання саду

З приходом весни кожен господар прагне навести лад на своєму подвір'ї та в садку.
Хороший настрій, легкість та комфорт при цьому нелегкому занятті Вам забезпечить техніка STIHL.
Якщо Ваша тераса забруднилась після зими, а випити каву на ній вже дуже хочеться – скористайтесь міні-мийками STIHL. Садові меблі, доріжки, авто, велосипед або килими засяють по-новому!
Листя, сміття, гілки не прикрашають доріжки чи газон. Пропонуємо легкий вихід –повітродувку чи садовий пилосос STIHL.
Акумуляторний гілкоріз чи секатор STIHL допоможе у весняній обрізці дерев у садку, а садовий подрібнювач переробить обрізане гілля та підготує сировину для створення власного добрива.
Легкого та приємного весняного прибирання!

МІНІ-МИЙКИ ВИСОКОГО ТИСКУ

ЧИСТОТА БЕЗ КОМПРОМІСІВ
Click to order
Total: 
Ваше імя
Телефон
ЩО ЗАМОВЛЯЄТЕ?
Будь ласка, оберіть тему вашого замовлення
Магазини STIHL
оберіть адресу магазину зі спливаючого переліку
Натискаючи кнопку "Відправити замовлення" Ви автоматично погоджуєтесь та дозволяєте використання ваших персональних даних з метою уточнення деталей вашого замовлення, відповідно до чинного Закону України «Про захист персональних даних». Цим підтверждую, що вся надана мною інформація правильна, та з політикою обробки персональних даних ознайомлений/-на.
Дізнатись адресу найближчого магазину
Дилерська мережа STIHL налічує сьогодні більше 500 магазинів по містам та селам України. Офіційний дилер - Ваш надійний партнер з продажу та сервісного обслуговування техніки STIHL.
Залишайся в курсі важливих новин!
Підписуйтесь на розсилку для отримання першими наших повідомлень про акції та новинки. Тільки корисна інформація, не більше 2-х листів на місяць.