Tilda Publishing
 
ЗАХИСТ, ПІДЖИВЛЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ
для догляду за рослинами в домашньому господарстві та оброблення
– плодових дерев
– невеликих посівних ділянок
– ягідних і декоративних кущів
– квітників


для професійного використання на великих угіддях
– теплиці
– виноградники
– сади та розплідники
– великі посівні ділянкиКожен власник присадибної ділянки чи фермерського господарства знає - якісне, ефективне та своєчасне обприскування рослин дозволяє захистити їх від шкідників, позбутися бур'янів і збільшити врожай. Якщо під час вибору відповідного до ваших задань інструменту ви обираєте потужність, надійність і комфорт у роботі, зверніть увагу на лінійку обприскувачів німецького бренду STIHL.

Обприскувачі STIHL – компактні та продуктивні пристрої, представлені в дилерській мережі ручними та бензиновими моделями.
Для використання в домашньому господарстві, на невеликих ділянках та садках, для догляду за квітниками або роботи в теплиці оптимальним буде вибір ручного обприскувача STIHL, об'ємом бака від 1,5 л до 18 л.
Абсолютну мобільність під час обробки навіть великих за площею угідь забезпечать ранцеві бензинові обприскувачі STIHL. Великий бак для робочого розчину об'ємом до 14 л, радіус розпилення до 14 м та 1,7 л бак для пального дозволяє збільшити інтервали між дозаправленням.

Click to order
Total: 
Ваше імя
Телефон
ЩО ЗАМОВЛЯЄТЕ?
Будь ласка, оберіть тему вашого замовлення
Магазини STIHL
оберіть адресу магазину зі спливаючого переліку
Натискаючи кнопку "Відправити замовлення" Ви автоматично погоджуєтесь та дозволяєте використання ваших персональних даних з метою уточнення деталей вашого замовлення, відповідно до чинного Закону України «Про захист персональних даних». Цим підтверждую, що вся надана мною інформація правильна, та з політикою обробки персональних даних ознайомлений/-на.
Дізнатись адресу найближчого магазину
Дилерська мережа STIHL налічує сьогодні більше 500 магазинів по містам та селам України. Офіційний дилер - Ваш надійний партнер з продажу та сервісного обслуговування техніки STIHL.
Залишайся в курсі важливих новин!
Підписуйтесь на розсилку для отримання першими наших повідомлень про акції та новинки. Тільки корисна інформація, не більше 2-х листів на місяць.